Svatební oznámení, Pozvánky ke stolu, Jídelní lístek, Svatební jmenovky, menu ke svatební tabuli

Svatebka Blansko přání ke svatbě region Brno, Blansko Prostějov

 

Obchodní podmínky

Pro Vaše snadné a pohodové objednání svatebního oznámení slouží náš jednoduchý a přehledný systém on-line objednávky na našich webových stránkách. Cena za svatební oznámení je konečná, včetně tisku, obálky a DPH. K zakázce je účtována tisková příprava v ceně 180,- Kč vč. DPH. Na poslední straně on-line formuláře bude kalkulace celkové ceny kompletní objednávky, ceny jsou uvedeny včetně DPH. Minimální počet pro objednávku svatebního oznámení s tiskem je 20 ks.

 

Do okamžiku odeslání objednávky můžete v systému cokoli měnit či upravovat, další korekce jsou možné po zaslání grafického návrhu na Váš mail. Vaší objednávce budeme věnovat maximální pozornost, abychom vytvořili textovou část do zvoleného vzoru svatebního oznámení přesně dle Vašich představ. Grafický návrh Vašeho svatebního oznámení odešleme na Váš mail nejpozději v průběhu prvního pracovního dne po obdržení objednávky. Odsouhlasením korektury potvrzujete závaznost objednávky a správnost všech textů, proto prosím věnujte kontrole zvýšenou pozornost.

 

Svatební oznámení dodáváme nesložené a nezkompletované, pokud není přímo u vzoru uvedeno jinak, lepené prvky jsou již na oznámení. V případě zájmu o kompletaci nás prosím kontaktujte.
Obálky jsou v ceně svatebního oznámení.
 

Případné reklamace budou řešeny v souladu se zákonem.

 

Cena pozvání ke stolu vč. tisku kasického textu je 7,30 Kč/1 ks vč. DPH, jmenovky bez tisku jména hosta 7,90 Kč/1 Ks vč. DPH, s tiskem jména hosta 12,70 Kč/1 ks vč. DPH.

 

Hotová svatební oznámení posíláme na dobírku službou PPL, poštovné činí 140,- Kč vč. DPH.
Při převzetí zásilky od PPL je možnost uhradit dobírku platební kartou.
PPL Vás v den doručení bude kontaktovat a dohodne s Vámi podrobnosti předání zásilky, zaručuje dodání následující den po podání balíku.
Přístup této přepravní společnosti k zákazníkům je vstřícný a profesionální.

 

Přejeme pěkné chvíle při výběru svatebního oznámení pro Váš slavností den a těšíme se, že budeme mít možnost k Vaší radosti přispět zhotovením svatebního oznámení z naší nabídky.